Ten správny čas, zavolať nám.

 0908 858 864

Alebo

Naše služby

Profesionálne služby v oblasti obchodu, dodávky tovaru a montáže.

Obchod

Zameriavame sa na predaj inštalačného materiálu „VODA – PLYN – KÚRENIE – SANITA – KANALIZÁCIA“. Dodávame široký sortiment od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov. Zaručujeme rýchle dodacie lehoty a komplexnú podporu, vďaka vynikajúcim vzťahom s našimi dodávateľmi. Sme spoľahlivý partner pre vaše projekty.

Doprava

Pri nákupe tovaru, alebo realizácii projektu sme Vám k dispozícii aj pre dovoz tovaru priamo na miesto realizácie. Tovar rozvážame od pondelka do piatku. S naším pracovníkom obchodu si stačí dohodnúť termín rozvozu.

Odborná montáž

Zabezpečíme všetky kúrenárske a inštalatérske práce vrátane potrebných stavebných úprav. Či už ide o montáž kotla, tepelného čerpadla, solárnych kolektorov, radiátorov, podlahového kúrenia, rozvodov vody a kanalizácie, sanity alebo batérií. Vykonávame taktiež dodávku a montáž okien, dverí, ako i realizáciu interiérov. Zariadime kompletnú dodávku materiálu potrebného pre realizáciu projektu.

Servis a revízie

Zabezpečujeme revízie, záručný a pozáručný servis plynových zariadení.

Nepodceňujte pravidelné kontroly vašich plynových zariadení a riaďte sa inštrukciami výrobcu uvedenými v návode na obsluhu plynového zariadenia či kotla. Všeobecne sa odporúča kontrola minimálne raz ročne. Zanedbaním revízie plynového spotrebiča riskujete prinajmenšom výpadok jeho prevádzky.

Odporúčame, aby ste nechali svoje plynové kotle prekontrolovať po ukončení vykurovacej sezóny. Včasnou kontrolou sa tak jednoducho vyhnete prípadným prevádzkovým komplikáciám a dlhším čakacím lehotám pri zahájení vykurovacej sezóny, ktorá je zapríčinená zvýšenou vyťaženosťou servisných technikov v tomto období. 

Odborné obhliadky

Bezplatná obhliadka pred montážou je prvým krokom pred samotnou realizáciou projektu. Po prijatí Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať za účelom dohodnutia termínu obhliadky pred montážou. V rámci obhliadky navrhneme optimálne riešenia a podrobne Vám vysvetlíme čo a ako budeme robiť a čo budeme k našej práci potrebovať od Vás. Ďalej si ujasníme aké zariadenia a aký montážny materiál budeme potrebovať. V neposlednom rade na základe obhliadky stanovíme predbežnú celkovú cenovú ponuku.